×
Strona Główna O nas Realizacje Schody Podłogi Wszystkie usługi Kontakt

Podłogi

Trwałość na lata

Podobnie jak w przypadku schodów do produkcji podłóg wykorzystujemy materiały własne, które gwarantują trwałość na lata. Wybierając nasze usługi zyskują Państwo gwarancję zadowolenia oraz wsparcie doświadczonej kadry na każdym etapie prac. W swojej ofercie posiadamy nie tylko produkcję i układanie podłóg drewnianych ale również cyklinowanie, szpachlowanie, lakierowanie i renowację.

Renowacja podłóg

Potrafimy przywrócić podłodze jej dawny blask. Wykonujemy szereg usług mających na celu renowację podłogi, która często odzyskuje swój pierwotny wygląd, a nasi klienci zyskują oszczędność czasu i pieniędzy. Tyczy się to również tarasów drewnianych, których budową oraz renowacją się zajmujemy. Odpowiedni dobór materiałów oraz wykonanie gwarantuje trwałość i funkcjonalność.

Produkcja i montaż podłóg

Produkujemy i sprzedajmy deski podłogowe oraz parkiety najwyższej jakości i długiej żywotności. Profesjonalny park maszynowy pozwala nam wykonywać estetyczne realizacje dla naszych klientów, których wnętrza zyskały piękny wystrój.  Jeśli marzysz o nietuzinkowej podłodze,  ścianie z drewna postarzanego lub starego zadzwoń do nas już dzisiaj .

[recaptcha]

  • Nowa 14, Hrubieszów
  • 609 835 943
  • schody.maciejczyk@wp.pl
  • 07:30-17:00