×
Strona Główna O nas Realizacje Schody Podłogi Wszystkie usługi Kontakt

Schody

Nie ma schodów, których nie zrobimy!

Od początku działalności specjalizujemy się w projektowaniu, budowaniu oraz montażu schodów. Dzięki doświadczeniu i nowoczesnemu parkowi maszyn jesteśmy w stanie spełnić każde oczekiwanie klienta. Stworzyliśmy już setki schodów które są ozdobą wielu wnętrz, a firmę Schody i Podłogi Maciejczyk klienci wspominają z uśmiechem na twarzy. Zawdzięczamy to kompleksowej obsłudze na każdym etapie projektu.

Produkcja schodów z materiałów własnych


Podstawą trwałości schodów jest jakość materiałów oraz umiejętności fachowców a my zapewniamy to Państwu na najwyższym poziomie. W produkcji schodów wykorzystujemy materiały własne, które wcześniej sami przygotowaliśmy pod kątem wyglądu, estetyki, trwałości oraz praktyczności. Pozwala nam to tworzyć coraz trwalsze i piękniejsze schody zdobywając doświadczenie na każdym etapie produkcji.

Od wizualizacji 3D po montaż

Zapewniamy kompleksową obsługę od wizualizacji 3D po montaż schodów, jest to bardzo wygodne dla naszych klientów, ponieważ mogą zobaczyć wygląd schodów przed ich produkcją. Na każdym etapie prac klient jest informowany o postępach, i to do niego należy ostateczna decyzja a my staramy się doradzać najkorzystniejsze rozwiązania, opierając się na naszym doświadczeniu. Skontaktuj się z nami już dzisiaj a przekonasz się o naszym profesjonalizmie i rzetelności.

[recaptcha]

  • Nowa 14, Hrubieszów
  • 609 835 943
  • schody.maciejczyk@wp.pl
  • 07:30-17:00